Do naší divize Data Management hledáme zkušeného a motivovaného specialistu na pozici Cloud Architect se Google Cloud Platform.
Tvým úkolem bude navrhovat a realizovat komplexních datová řešení s využitím GCP. Klíčové bude zvládnout celou architekturu od datového základu po integrace s byznys aplikacemi.
Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s návrhem cloudových řešení, orientuje se v GCP technologiích a dokáže je využít k tvorbě spolehlivých, bezpečných a škálovatelných systémů pro naše klienty.
Co u nás budeš dělat:
- Navrhovat architekturu cloudových řešení na GCP a volit optimální komponenty pro daného klienta a daný usecase
- Implementovat ETL procesy v BigQuery (SQL), Dataproc (PySpark) a dalších GCP nástrojích.
- Vyvíjet orchestraci datových přenosů v Airflow.
- Pracovat s koncepty serverless architektury a implementovat je do projektů.
- Integrovat moderní API služby (včetně GPT a dalších AI/ML API) do existujících systémů.
- Spolupracovat na návrhu řešení od datové vrstvy až po prezentační nástroje.
- Podílet se na tvorbě nabídek a technických návrhů pro zákazníky.
- Aktivně sdílet know-how a podporovat rozvoj GCP kompetencí v týmu.
Pokud se budeš potřebovat doučit konkrétní technologii, máme pro tebe připravenou „learning path“ na míru, řízené zaškolování a možnost získání oficiálních certifikací.
Co od tebe očekáváme:
- Pokročilé znalosti Pythonu, SQL, GIT.
- Dobrá orientace v komponentách Google Cloud Platform (BigQuery, GKE, Network, Storage, Compute Engine).
- Znalost principů návrhu architektury a best practices pro cloudové aplikace.
- Schopnost komunikovat s klienty a adaptovat se na změny v projektu.
- Plynulá čeština a komunikativní znalost angličtiny.
Co u nás můžeš očekávat:
- Tým špiečkových konzultantů v s různými specializacemi v rámci datové oblasti
- Pravidelné sdílení zkušeností včetně spolupráce přímo se společností Google.
- Práci na zajímavých projektech s nejmodernějšími technologiemi.
- Možnost dalšího vzdělávání a získání certifikací.
- Jsme špičkou v data managementu a cloudových technologiích; 20+ let na trhu, kanceláře v 8 zemích; stále rosteme.
- Zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou.
- Možnost profesního růstu a s tím souvisejícího růstu finančního ohodnocení.
- Férové jednání, kolegiální atmosféru, ceníme si proaktivního přístupu.
- Sídlíme v krásných kancelářích Mississippi House v Karlíně.
Aby se ti u nás líbilo přidáváme:
- Neformální atmosféru – po práci se potkáváme na společenských i sportovních akcích (lyžování v Alpách, lasergames, lezecká stěna...)
- 25 dnů volna do začátku a každý rok ti k nim přidáme jeden den volna navíc
- Flexibilní pracovní dobu i home office – zpravidla 2 dny v týdnu dle potřeb projektů
- Pro zájemce lekce angličtiny
- Měsíční příspěvek do Cafeterie, který můžeš využít na různé volnočasové aktivity nebo na Multisport kartu
- Příspěvek na stravování
- V kuchyňkách najdeš výbornou kávu, velký výběr čajů i jiné nápoje + svačinové a ovocné bedýnky plné dobrot
- Slevy u našich partnerů – ať už jde o elektroniku, kulturu či služby
- Dny FIT Adastra, protože nám záleží na tvém zdraví – můžeš využít odborná vyšetření, konzultace a různé aktivity pro podporu fyzické i psychické kondice
- Rádi podporujeme, když chceš pomáhat, takže dostaneš 1 den placeného volna navíc na dobrovolnické aktivity dle svého výběru
- Placené volno navíc, pokud doprovázíš svého prvňáčka v první školní den
- Chceš procestovat svět, napsat knihu nebo si jen dát pauzu? Po 3 letech u nás si můžeš vzít Sabbatical leave
- Štědrý referral program, pokud nám pomůžeš najít nové Adastřany + program odměn při získání nové business příležitosti
Zaujala tě tato pozice?
Pošli nám svoje CV nebo odkaz na LinkedIn. Spojíme se s tebou a domluvíme se na dalším postupu.