Máte zkušenost s úvěrováním/účtováním a baví vás organizovat? Přidejte se do nejlepšího týmu Structured Finance v České republice! Do týmu Loan Agency zajišťující roli agentů pro klubové financování (financování, které poskytují dvě a více bank společně) hledáme posilu na pozici Loan Agency Specialist(k)y, který/á působí jako hlavní kontaktní a koordinační osoba propojující klienta a banky zúčastněné na financování.
Co budete mít na starosti?
- Zajišťování agentské obsluhy syndikovaných úvěrových transakcí, ve kterých banka působí ve funkci tzv. Agenta úvěru
- Zabezpečování administrace a účtování obchodů a transakcí útvaru Structured Finance (syndikované úvěry i projekty bilaterálního charakteru)
- Účast na připomínkovém řízení úvěrové a zajišťovací dokumentace
- Komplexně a samostatně zajišťovat operativní řízení výše uvedených obchodů a transakcí způsobem stanoveným v příslušné úvěrové smlouvě
- Monitorovaní dodržování povinností klienta vyplývajících z úvěrové dokumentace
- Komunikace s klienty a agentskými odděleními partnerských bank (lokální i zahraniční)
- Zabezpečování úschovy originálů úvěrové a zajišťovací dokumentace
Co k výkonu práce potřebujete?
- Min. středoškolské vzdělání (ekonomie, účetnictví)
- Velmi dobrou písemnou a komunikativní ústní angličtina
- Velkou výhodou je zkušenost z pozice úvěrového analytika/účetní s dobrými organizačními schopnostmi
- Preciznost
- Analytické myšlení/kladný vztah k číslům
- Komunikační a organizační schopnosti
Navíc Vám můžeme nabídnout?
- Práci z domova, narozeninové volno, sick days, 4 dny na regeneraci, 5 týdnů dovolené.
- 20 000+ benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru a čím déle u nás budete, tím více bodů získáte.
- Oběd u nás platí ze 100% zaměstnavatel v částce 145 CZK/den prostřednictvím stravenkové karty.
- Slevy u firemních partnerů.
- Můžete si zasportovat s kolegy/němi - u nás můžete mít 2x týdně běžecké tréninky, cvičit jógu, zasportovat si na sportovních hrách nebo zaběhnout štafetový závod kolem Brumlovky.