Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici PERIOPERAČNÍ SESTRY pro naše pracoviště.Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Protože jsme pracoviště světového významu.
  • Protože se stanete součástí přátelského, vysoce specializovaného týmu, který se věnuje nejúspěšnějšímu oboru medicíny.
  • Protože podpoříme Vaše další odborné vzdělání, osobní rozvoj a profesionální růst.
  • Protože Vám nabídneme dostatek času pro zapracování.

Náplň práce:
  • specializované činnosti perioperační sestry na operačních sálech Dětského kardiocentra
Požadavky:

  • odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních
  • specializace v oboru perioperační péče a praxe na operačním sále výhodou, nikoli podmínkou
  • profesionalita, kolegialita, flexibilita a svědomitost
  • ochota učit se

Nástup:
  • ihned, nebo po dohodě
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole