Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRY do ambulantního provozu. Plný nebo zkrácený úvazek (dle dohody).

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Jsme moderní pracoviště poskytující komplexní péči o pacienty s neuromuskulárním onemocněním.
  • Nabízíme Vám zajímavou práci v úzkém kolektivu specializovaného centra.
  • Podpoříme Vás dalším rozvoji a vzdělávání.

Náplň práce:

  • běžná agenda sestry v ambulantním provozu

Požadavky:

  • odborná způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních
  • empatický a trpělivý přístup k dětským pacientům
  • organizační schopnosti, komunikativnost, pečlivost
  • schopnost samostatného rozhodování
  • znalost AJ výhodou

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů  dalšího placeného volna navíc
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole