Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici LÉKAŘE/-KY pro naše oddělení na plný i částečný úvazek.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Oddělení klinické hematologie má dvě části: laboratorní a klinickou. Laboratoř provádí rutinní a speciální hematologická vyšetření pro FN, konziliárně i s nadregionální působností. Morfologická laboratoř je referenčním pracovištěm pro všechny hematologické malignity dětského věku v ČR. Klinická část je rozdělená na ambulanci a stacionář.
  • Budete pracovat se špičkovými odborníky s nejmodernějším vybavením v největším zdravotnickém zařízení v ČR. Stanete se součástí týmu, který Vás rád podpoří v profesním růstu.

Náplň práce:

  • vyšetřování, léčba nebo sledování ambulantních pacientů se širokým spektrem hematologických chorob – pacientů s anémií, trombopenií, trombofiliemi, myeloproliferativními chorobami, hematologickými malignitami – zejména s myelomem a lymfoproliferativními stavy
  • provádění  odběrů kostní dřeně vč. trepanobiopsie kostní dřeně
  • zajímavá konziliární činnost ve velké fakultní nemocnici se širokým spektrem pacientů chirurgických i interních oborů
  • práce v Centru s rozšířenou hematologickou péčí, vč.  pravidelných konzultací v Centru vysoce specializované hematoonkologické péče

Požadavky:

  • ukončené VŠ studium lékařské fakulty
  • výhodou je atestace v oboru Hematologie a transfuzní lékařství nebo absolvování společného interního kmene

Nástup:

  • ihned
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole