Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici LÉKAŘ/-KA pro naši kliniku.

Proč si zvolit naši kliniku:

  • budete pracovat v největší nemocnici v ČR
  • najdete práci v mladém kolektivu, ve velké a prosperující nemocnici
  • poskytneme motivační platové ohodnocení
  • získáte možnost zapojení se do grantových a firemních studií, mezinárodních vědeckých institucí
  • najdete další možnosti profesního růstu, ve spolupráci s 2. LF UK zapojení do pregraduální a postgraduální výuky
Náplň práce:

  • nabízíme Vám možnost zaměření se na pediatrickou radiologii, zobrazování na dospělé části KZM či na obou pracovištích
Požadavky:

  • ukončené vzdělání na lékařské fakultě
  • specializovanou způsobilost v oboru, nejlépe atestace nebo minimálně ukončený kmen
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • smysl pro týmovou spolupráci a flexibilitu

Nástup:

  • ihned

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Fakultní nemocnice v Motole