JUNIOR Office Manager / Recepční - Práce v Praze .cz

JUNIOR Office Manager / Recepční

JUNIOR Office Manager / RecepčníOmlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Klepierre Management Česká republika s.r.o., správce OC Nový Smíchov, hledá kolegyni nebo kolegu na pozici JUNIOR OFFICE MANAGER / RECEPČNÍ.

Jste studentem či absolventem a chcete získat praxi v administrativě, kterou si můžete přizpůsobit vašemu zájmu od financí, přes HR, až po obchod a marketing? Máte reprezentativní vystupování a ovládáte AJ na komunikativní úrovni? Rádi se s Vámi potkáme a přiblížíme vám otevřenou pozici.

Vaším hlavním úkolem bude zajištění chodu recepce a celé kanceláře, administrativní podpora týmu jako je objednávání letenek a kompletování výkazů docházky a zároveň budete spolupracovat s HR v oblasti vzdělávání a organizace firemních akcí. Rádi Vás vše naučíme a zároveň vám dáme prostor získat praxi ve vámi vybrané oblasti od financí, přes HR až po obchod a marketing. Stanete se tak součástí dvacetičlenného týmu.

Na co se u nás můžete těšit? Na pestrou práci v mladém přátelském týmu, prostor pro vaši invenci a seberealizaci, klidné pracovní prostředí, možnost časové flexibility, individuální kurz AJ nebo FJ 1h / týden, 5 týdnů dovolené, Stravenky 110 Kč / den, Benefit card 1000 Kč, Multisport kartu, penzijní připojištění, občerstvení na pracovišti a firemní akce.

  • Místo výkonu práce: Klepierre, Smíchov Gate, Plzeňská 16/3217, Praha 5
  • Nástup: 1. 3. 2020
  • Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Těšíme se na setkání s Vámi!


Vytvořeno:

dne 18.02.2020 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

1. 3. 2020