Obchodní zástupce - Práce v Praze .cz

Obchodní zástupce

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Pro společnost Papkov s.r.o., člena skupiny Marius Pedersen Group, hledáme v rámci dynamického rozvoje společnosti nového zaměstnance na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- znalost problematiky nakládání s odpady a druhotnými surovinami výhodou
- prozákaznický přístup a vynikající komunikační dovednosti
- dobrá znalost MS Office práce s PC (MS Office)
- samostatný a odpovědný přístup k práci
- ŘP sk. B, jazykové znalosti výhodou

Náplň práce:
- vyhledávání a akvizice nových klientů
- péče o stávající klienty
- příprava a prezentace obchodních nabídek a služeb společnosti
- spolupráce s obchodním oddělením, reporting řediteli společnosti

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání ve společnosti, která má vedoucí postavení na trhu v oblasti nakládání s odpady
- příjemné pracovní prostředí
- jistotu stabilní firmy
- dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost seberealizace
- služební automobil a telefon
- příspěvek na studium anglického jazyka

Možnost nástupu: ihned nebo dohodou
Místo pracoviště: Praha

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám, prosím, zašlete strukturovaný životopis na uvedenou emailovou adresu. V písemném kontaktu vždy uvádějte název pracovní pozice a místo výkonu práce.

Vytvořeno:

dne 11.03.2019 v 0:00