Administrativní pracovnice pro e-shop s bílou elektronikou - Práce v Praze .cz

Administrativní pracovnice pro e-shop s bílou elektronikou

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Na naši kancelářskou židli sedá prach. Zaujmeš místo po boku specialistů v oblasti bílé techniky? Aktuálně hledáme posilu do kanceláře na Praze 10. Nechceme toho moc. Hledáme pouze šikovné ruce, které nám pomohou. Budou to ty tvé?

Náplň práce:

  • Každodenní aktualizace jednoduché databáze.
  • Telefonická a e-mailová komunikace s milými zákazníky.
  • Každodenní vyřizování online objednávek.
  • Vystavování faktur.
  • A samozřejmě objednávání zásob.
  • Není to vůbec složité. Zvládne to každý! Stačí mít chuť k práci!

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání.
  • Chuť pracovat.
  • Základní znalost práce na počítači.
  • Bohatě ti budou stačit zkušenosti s excelem a wordem. Zbytek tě doučíme.
  • Přátelskou povahu.
  • Komunikativnost, přece jen budeš pravidelně komunikovat s našimi zákazníky.
  • Chuť se dále vzdělávat a neustále zlepšovat.
  • Nechceme toho moc. Stačí chtít a všechno půjde! Rádi tě to naučíme.

Nabízíme:

  • Práci na HPP.
  • Nástupní plat 20 000 - 22 000 Kč/měsíc.
  • Mzdu až 25 000 Kč/měsíc po zapracování.
  • Parádní tým přátelských lidí, kteří se už na tebe těší.
  • Pracovní doba: PO - PÁ 8:30 - 17:00.
  • Nástup možný ihned.
  • Nemusíš být superman nebo wonder woman. Stačí nám obyčejný člověk s chutí pracovat. Rádi ti všechno vysvětlíme, ukážeme a všemu naučíme. Můžeš být klidně po mateřské nebo čerstvý absolvent.

  • Zkusíš to tedy s námi? Pošli nám svůj životopis s motivačním dopisem na uvedený e-mail a uvidíme se na pohovoru. Těšíme se na tebe!

Vytvořeno:

dne 07.08.2018 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

ihned

Platové podmínky:

22000