Aktivní a zkušený vedoucí do obchodu s delikatesami - Práce v Praze .cz

Aktivní a zkušený vedoucí do obchodu s delikatesami

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Pro nově utvářející se obchod v centru Prahy se zaměřením na české delikatesy, hledáme aktivního a zkušeného vedoucího, schopného samostatně se ujmout obchodu.

Náplň práce:

  • Náplní práce bude dotvoření koncepce, podílení se na vybavení obchodu, komunikace s dodavateli, výběr nových dodavatelů, výběr a koordinace prodavačů/ček v obchodě. Zodpovědnost za vedení a provoz obchodu a podílení se na dlouhodobé koncepci udržitelnosti.

Požadujeme:

  • Požadujeme praxi ve vedení obchodu, ideálně v turistických zónách, praxe s prodejem potravin a znalostí tohoto trhu výhodou.
  • Dobrou komunikaci s lidmi.
  • Oceníme iniciativu, samostatnost.

Nabízíme:

  • Nabízíme atraktivní prostředí v centru Prahy, flexibilitu, stabilní zázemí a podporu. Malý a podpůrný kolektiv.
  • Fixní plat a bonus v závislosi na prodaném zboží.
  • Stravenky
  • Multisport kartu
  • Telefon

Vytvořeno:

dne 20.06.2018 v 0:00

Vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity