Operátor ve výrobě cukrovinek - 29 200 Kč a doprava zdarma! - Práce v Praze .cz

Operátor ve výrobě cukrovinek - 29 200 Kč a doprava zdarma!

Operátor ve výrobě cukrovinek - 29 200 Kč a doprava zdarma!

Úvod a popis pracovní náplně

  • V současné době rozšiřujeme výrobu sladkých bonbonů Skittles v Poříčí nad Sázavou, takže pokud chceš mít sladký život i v práci, určitě čti dál!Staň se součástí zkušeného týmu s rodinným duchem. Budeš pracovat v krásném prostředí nové výrobní haly na pozice operátora výroby.Tvojí náplní práce bude dohled na výrobu cukrovinek, při kterém ti bude pomáhat počítač, který budeš zároveň i obsluhovat.

Požadujeme

  •  Jediné co od tebe budeme požadovat, bude docházka 14 dní v měsíci na směnný provoz. Pokud nemáš s výrobou žádné velké zkušenosti, tak se nemusíš bát, na vše tě důkladně zaučíme. :-)

Nabízíme

  •  Za tvoji dobře odvedenou práci získáš "sladkou odměnu", odměníme tě částkou 29 200Kč a to není vše! Máme pro tebe řadu benefitů, které jen tak někde nenajdeš. Do práce tě rádi odvezeme a to i z Prahy (Chodov, Opatov, Vlašim, Týnec n. Sázavou, Votice a Sedlčany). Můžeš se těšit na masáže, pedikůru, 2x ročně dentální hygienu, příspěvek na životní a penzijní pojištění, zavodní stravování (výběr z několika jídel a další různé zajímavosti!)
  • Chceš se tedy podílet? Tak neváhej a zašli životopis na emailovou adresu jakub.pycha@manpower.cz, nebo volej na číslo 226254954.

Vytvořeno:

dne 01.12.2017 v 5:10

Místo práce:

Středočeský kraj

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

23

Zařazeno v oborech:

  • Výroba

Odpovědět na inzerát