Specialista údržby za 41 200Kč a s dopravou zdarma! - Práce v Praze .cz

Specialista údržby za 41 200Kč a s dopravou zdarma!

Specialista údržby za 41 200Kč a s dopravou zdarma!

Úvod a popis pracovní náplně

  • Do našeho skvělého týmu sháníme kolegy na pozici mechanik a elektromechanik. Buďte součástí netradiční výroby. Právě vy se můžete podílet na výrobě nejoblíbenějších bonbonů Skittles. Provádějte elektrickou či mechanickou údržbu a opravy strojů na svěřené oblasti.
  • Jste absolvent oboru mechanika či elektromechanika? Nastartujte svoji karieru. Začněte s námi, dáme Vám možnost!

Požadujeme

  • Vaší náplní práce bude především plánování a provádění mechanické/elektromechanické údržby.Na pozici elektromechanika od Vás budeme požadovat vyhlášku 50/6 a vyučení v elektromechanickém oboru. Od mechaniků předpokládáme manuální zručnost či zkušenosti s jakoukoliv montáží mechanických součástek či zkušeností s opravou zařízení nebo strojů.

Nabízíme

  • O své zaměstnance se staráme!
  • Za vaši dobře odvedenou práci získáte "sladkou odměnu", odměníme Vás částkou 41 200Kč a to není vše! Máme pro vás řadu benefitů, které jen tak někde nenajdete. Do práce Vás rádi odvezeme a to i z Prahy. (Chodov, Opatov, Vlašim, Týnec n. Sázavou, Votice a Sedlčany) Čeká na Vás systém kafeterie, kde si můžete vyzvednout i lístky do kina. Můžete se těšit na masáže, pedikúru, 2x ročně dentální hygienu, příspěvek na životní a penzijní pojištění, zavodní stravování (výběr z několika jídel a další různé zajímavosti!)
  • Chceš se tedy podílet? Tak neváhej a zašli životopis na emailovou adresu jakub.pycha@manpower.cz, nebo volej na číslo 226254954.

Vytvořeno:

dne 01.12.2017 v 5:10

Místo práce:

Středočeský kraj

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

41

Zařazeno v oborech:

  • Technika a Elektrotechnika

Odpovědět na inzerát