Účetnictví, finance - všechno máme pod palcem - Práce v Praze .cz

Účetnictví, finance - všechno máme pod palcem

Úvod a popis pracovní náplně

  • Náplň práce
  • Do mezinárodní firmy hledáme posily, které umí výborně anglicky a nebojí se faktur příchozích ani odchozích. Součástí vaší práce bude vedení účetních deníků, řešení různorodých účetních operací, provádění rekonciliací nebo příprava plateb či měsíční a uzávěrkové reporty.

Požadujeme

  • Co požadujeme?
  • Náš kandidát musí ovládat anglický jazyk, jelikož ho bude využívat na denní bázi, a mít zkušenosti s účetnictvím. Práce s Excelem včetně různých Excelových funkcí mu nesmí být cizí. Vzdělání v oboru financí, účetnictví a ekonomiky je velkou výhodou.

Nabízíme

  • A co vám na oplátku nabízíme?
  • Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářích v mezinárodní IT společnosti v Praze, pět týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, příspěvky na vzdělání, různé vzdělávací programy a další zaměstnanecké výhody.
  • Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Vytvořeno:

dne 23.11.2017 v 5:10

Místo práce:

Hlavní město Praha

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • Ekonomika a podnikové finance