Zákaznický servis - super benefity + možnost profesního rozvoje - Práce v Praze .cz

Zákaznický servis - super benefity + možnost profesního rozvoje

Úvod a popis pracovní náplně

  • Jste komunikativní, rádi si povídáte s lidmi a chcete, aby Vaším výsledkem byl spokojený zákazník? Hledáme právě Vás!

  • Náplň práce:
  • podpora a starost o klienty
  • komunikace po telefonu
  • zpracovávání dotazů

Požadujeme

  • vstřícný, proklientský přístup
  • min. středoškolské vzdělání

Nabízíme

  • důkladné zaškolení
  • možnost dalšího rozvoje
  • odpovídající mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • variabilní bonusová složka 25% z fixního platu
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
  • 28 dní dovolené
  • stravenky
  • flexipassy, cafeterie
  • dobrá dopravní dostupnost v blízkosti tramvaje i metra B Anděl
  • přátelské prostředí a super kolegy :)

Vytvořeno:

dne 24.11.2017 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zařazeno v oborech:

  • Bankovnictví a finanční služby