Hledáme skladníky! 25-28000,-/měs. - Práce v Praze .cz

Hledáme skladníky! 25-28000,-/měs.

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta hledáme skladníky! Jistota mzdy, zázemí stabilní společnosti a možnost nástupu ihned!

  • Náplň práce:
  • Naskladňování/vyskladňování autodílů
  • Obsluha paletového vozíku
  • Práce se skenerem a terminálem
  • práce na směny

Požadujeme

  • Fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav
  • Spolehlivost
  • Komunikativnost v ČJ

Nabízíme

  • Fixní plat 15 000 Kč + 5 000kč docházka + 5000kč bonusy za produktivitu, příplatky za víkendy – šikovní skladníci si u nás vydělávají 25-28000,- měsíčně!
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Pracovní poměr na HPP s možností přestupu přímo ke klientovi
  • Zázemí stabilní a prestižní společnosti
  • Dobrá dopravní dostupnost v blízkosti metra
  • Nástup možný ihned

Vytvořeno:

dne 17.11.2017 v 0:00

Místo práce:

Praha

Vzdělání:

Základní

Zařazeno v oborech:

  • Doprava
  • Logistika a zásobování
  • Auto-moto