ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTI s praxí - Práce v Praze .cz

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTI s praxí

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTI s praxí

Úvod a popis pracovní náplně

  • Obecná právní praxe z oblasti obchodního, občanského, pracovního práva, práva duševního vlastnictví a správního práva, zejména příprava právní dokumentace (smluv, právních stanovisek, soudních a správních podání) a účast na projektech Due Dilligence. Čeká Vás přímá spolupráce s advokáty, účast na jednáních s klienty a před soudy a podílení se na zajímavých případech zejména v ČR.

Požadujeme

  • Uvítáme advokátní koncipienty, kteří mají za sebou roční zkušenost a zvažují změnu. Důležité pro nás je znalost platného práva, schopnost jeho aplikace na konkrétní případy a aktivní znalost anglického jazyka. Očekáváme také schopnost analytického myšlení, pečlivost, samostatnost. Uvítáme také týmového ducha a přátelskou osobnost, se kterou budeme rádi trávit i čas po práci.

Nabízíme

  • Získáte bohatou praxi, která Vás připraví k advokátním zkouškám. Dále se můžete těšit na 5 dní sickdays, stravenky, mobilní telefon i k osobním účelům, výuku anglického jazyka a velmi zajímavé finanční ohodnocení. Čeká Vás přátelské a velmi příjemné pracovní prostředí v centru Prahy.
  • Životopisy zasílejte na email: michaela.skokanova@manpower.cz

Vytvořeno:

dne 12.10.2017 v 5:10

Místo práce:

Hlavní město Praha

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • Právní služby

Odpovědět na inzerát