Analytik IT

Analytik IT

  • Jsme Česká pojišťovna, člen mezinárodní skupiny Generali a největší pojišťovna na českém trhu. Věříme, že vše co děláme, pomáhá jít lidem dál. Proto se snažíme ve všech činnostech skloubit tradici s moderními přístupy. Dbáme na zaměstnávání excelentních odborníků a práci s nimi. V tuto chvíli hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici analytika IT v týmu nových technologií, který nám v tomto úsilí pomůže.

Pracovní náplň:

  • Analýza business zadání včetně komunikace se zadavateli
  • Tvorba funkční dokumentace, podklady pro zadání k realizaci
  • Analýza chyb v aplikacích
  • Spolupráce na přípravě testů – podklady pro testovací scénáře
  • Aktivní spolupráce na testech
  • Tvorba a udržování potřebné dokumentace
  • Aplikační podpora pro svěřené aplikace
  • Metodický dohled nad rozvojem svěřených aplikací

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru IT nebo praxi v oboru minimálně 1 rok
  • Minimálně základní znalost XML, UML
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost MS Office a MS Project
  • Velmi dobré organizační a komunikativní schopnosti
  • Pozitivní myšlení a přístup
  • Analytické a koncepční myšlení
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost pracovat v týmu

Výhodou:

  • Znalost SQL a ITIL
  • Orientace v enterprise prostředí
  • Znalost principů webových aplikací

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a silné společnosti, vítěze soutěže Zaměstnavatel regionu Praha roku 2016
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Perspektivu kariérového růstu
  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, Multisport a Makro karta, firemní posilovna, slevy na produkty ČP a partnerů...)

Doplňující informace

  • Pracoviště: Praha 4 - Pankrác
  • Nástup: dle dohody

  • Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Vytvořeno:

dne 17.10.2017 v 0:00

Místo práce:

Praha

Vzdělání:

Bakalářské

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • IS/IT: Projekce a konzultace