Administrativní výpomoc – HPP – 100Kč/hod – juniorská pozice, vhodné pro absolventy - Práce v Praze .cz

Administrativní výpomoc – HPP – 100Kč/hod – juniorská pozice, vhodné pro absolventy

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na tuto pracovní pozici. Nabízíme stabilní zázemí prosperující firmy a možnost kariérního růstu. Výborná příležitost pro absolventy!

  • Náplň práce:
  • inventura papírové dokumentace staveb
  • evidence dokumentace smluv o připojení
  • řazení do papírových boxů
  • manipulace s boxy v regálech – břemena do 20kg

Požadujeme

  • Požadujeme:
  • znalost práce na PC
  • znalost excelu
  • pečlivost, pracovitost, spolehlivost
  • znalost stavební dokumentace výhodou

Nabízíme

  • Nabízíme:
  • získání praxe pro abolventy
  • mzda 100,-Kč/hod
  • práce na HPP 37,5 hod týdně – pracovní doba 7-15hod
  • zázemí stabilní společnosti
  • dobrá dopravní dostupnost

Vytvořeno:

dne 29.09.2017 v 0:00

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa