► Visual Assistant ◄

Úvod a popis pracovní náplně

  • Jaká bude tvoje náplň práce?
  • Vytváření, formátování a utváření designu elektronických prezentací v MS PowerPoint- Podpora konzultantů
  • Naše prezentace hrají zásadní roli při komunikaci s klienty. Proto hledáme kandidáty s citem pro detail a schopností rychle se učit. Tato pozice Ti může příležitostně nabídnout i jiné tvůrčí úkoly, jako jsou brožury, plakáty,editace videa a podobně.

Požadujeme

  • Co od tebe očekáváme?
  • Student / Absolvent VŠ- Čeština na úrovni rodilého mluvčího, angličtina na úrovni min. B2- Znalost MS PowerPoint, Excel, Word- Práce s grafickými programy výhodou, nikoliv podmínkou- Týmového ducha, schopnost práce pod tlakem, profesionální komunikaci
  • V případě zkráceného úvazku - ochotu pracovat 2-3 dny v týdnu od 14- 22 hodin

Nabízíme

  • A co můžeš čekat ty od nás?
  • Možnost spolupráce na plný i zkrácený úvazek (Kontrakt - DPČ 20hod/týdně)
  • Mezinárodní prostředí v největší konzultační firmě na světě
  • Odvoz ze zaměstnání v rámci Prahy zdarma
  • Důkladné zaškolení od seniorních kolegů
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Fitness, firemní akce, snídaně zdarma, obědy a různé občerstvení na pracovišti
  • a spoustu dalších zajímavých benefitů!
  • Chceme, abys s námi vynikl, a proto Ti nabízíme spoustu podpory ...

Vytvořeno:

dne 05.09.2017 v 5:10

Místo práce:

Hlavní město Praha

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • IS/IT: Projekce a konzultace
  • IS/IT: Správa systémů a HW
  • IS/IT: Software - Vývoj a obsluha aplikací