Plánování výroby - analytik (možno absolvent)

Úvod a popis pracovní náplně

  • Hledáme toho, kdo se nebojí rozhodnout. Člověka analytika, který vidí smysl v plánování určitých věcí.
  • Přijmeme i absolventa - ekonomické školy, školy se zaměřením na logistiku případně i technické. Nastoupíte jako "Plánovač pro výrobu a sklad produktů" !
  • Co budete dělat?
  • zpracovávat výrobní plány
  • plánovat obsazenost skladů pro produkty i materiály
  • objednávat materiál na základě informací od klientů
  • vytvářet statistické zhodnocení

Požadujeme

  • Koho hledáme:
  • člověka s analytickými schopnostmi
  • osobu, která se zajímá o logistiku (může vystudovat) a plánování výroby
  • zájem podpořen alespoň částečnou praxí
  • znalost MS Excel na dobré úrovni
  • mít mírně pokročilou znalost AJ

Nabízíme

  • Co Vás čeká:
  • práce ve skvělé firmě, které se daří a lidé zde pracují dlouhodobě
  • v případě zájmu možný posun pracovního místa
  • 5 týdnů dovolené a další příspěvkové benefity
  • zajímavá školení a projekty
  • mladý kolektiv příjemných lidí

Vytvořeno:

dne 04.08.2017 v 5:10

Místo práce:

Středočeský kraj

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • Ekonomika a podnikové finance
  • Výroba