Hladame AKTIVNIHO STUDENTA DO HR - Práce v Praze .cz

Hladame AKTIVNIHO STUDENTA DO HR

Hladame AKTIVNIHO STUDENTA DO HROmlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

V současné době rozšiřujeme náš tým a pro dlouhodobou spolupráci hledáme:


  • AKTIVNIHO STUDENTA DO HR !!!

  • Studuješ vysokou školu a jenom šprtání ti už nestačí? Chceš se na vlastní kůži dozvědět, jak se dnes headhuntuje? Nebojíš se výzev a chceš proniknout do praxe? Jsi komunikativní a chceš využít cizí jazyky? Odpověděl jsi na většinu ano? Pak pokračuj dál :)

Co ti můžeme nabídnout my?


  • Zázemí přímo v centru Prahy (na Václáváku jsi za chvilku). Můžeš si rozvrhnout pracovní dobu dle svých potřeb (10 – 30 hodin týdně). Už během studia získáš praxi a zvýšíš svoji cenu na pracovním trhu. A v neposlední řadě taky nějakou tu kačku.

Co že teda po tobě budeme chtít?


  • Budeš aktivně vyhledávat kandidáty na pozice vyššího managementu a specialisty. Ukládat jejich CV do databáze a následně je zpracovávat. Občas to bude chtít vytvořit nějaký inzerát a umístit na web. K tomu patří i nějaké to vyřizování e-mailů a drobné překlady krátkých textů - proto potřebujeme úroveň jazyka alespoň B1 (jestli AJ nebo NJ, to už nám je celkem jedno).

  • Pokud myslíš, že jsi vhodný kandidát, pošli nám životopis.

  • SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  • Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Kienbaum und Partner GmbH, sídlem Ahlefelderstr. 47, D-51645, Gummersbach, Německo podnikající na území České republiky prostřednictvím organizační složky sídlem Lazarská 5, 110 00, Praha 1, IČ: 65399421, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení. Kienbaum und Partner GmbH prohlašuje, že osobní údaje obsažené v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám bez předešlého souhlasu uchazeče.

POUČENÍ:

  • Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na výše uvedených kontaktech. Společnost Kienbaum und Partner GmbH bude zpracovávat Vaše osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb.

Vytvořeno:

dne 21.06.2017 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Brigáda

Zařazeno v oborech:

  • Personalistika a HR