Asistentka / Referentka - internetový prodej

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • PARTNER 4 JOB s.r.o.
  • hledá pro svého významného klienta – obchodní společnost s více jak 20 působností na českém trhu v oblasti spotřebního sortimentu - non food, vhodného uchazeče/uchazečku na pozici:

  • ASISTENT/KA / REFERENT/KA – INTERNETOVÝ PRODEJ

  • Náplň práce:
  • Zpracování objednávek
  • Vystavování faktur
  • Telefonická / e-mailová komunikace se zákazníky
  • Skladové zásoby
  • Práce v interním systému
  • Řešení operativních úkolů

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Příjemnou komunikaci
  • Samostatnost
  • Pečlivost, spolehlivost
  • Zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou

Nabízíme

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Čestlice (bezproblémové autobusové spojení)
  • Pracovní doba: po – pá 8.30 – 17.00
  • Nebudu-li Vás kontaktovat do 14-ti dní od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost uchazečům, kteří lépe splňovali požadavky klienta. Děkuji za pochopení.
  • Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaném životopise a případných dalších osobních materiálů do společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Vytvořeno:

dne 10.11.2016 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

prosinec 2016

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa
  • Obchod a Prodej