Konstruktér - výroba

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • PARTNER 4 JOB s.r.o.
  • hledá pro svého významného klienta – obchodně-výrobní společnost - strojírenství, uchazeče na pozici:

  • KONSTRUKTÉR - VÝROBA

  • Náplň práce:
  • Zpracování výkresové dokumentace na přípravky – svařování, obrábění…..
  • Zpracování výkresové dokumentace strojů a technologických zařízení
  • Vývoj a návrh manipulačních a zdvihacích zařízení
  • Pevnostní výpočty navrhovaných zařízení ve spolupráci se statikem
  • Návrh uspořádání pracoviště pro výrobu složitějších výrobků
  • V případě nutnosti výpomoc v oddělení konstrukce - kreslení v Autocad a Inventor

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Znalost systémů CAD

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Velmi dobré platové ohodnocení + pravidelné odměny + mimořádné odměny
  • Firemní stravování, příspěvek na dopravu
  • Možnost ubytování na firemní ubytovně
  • Nebudu-li Vás kontaktovat do 14-ti dní od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost uchazečům, kteří lépe splňovali požadavky klienta. Děkuji za pochopení.
  • Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaném životopise a případných dalších osobních materiálů do společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Vytvořeno:

dne 08.11.2016 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned / dohodou

Zařazeno v oborech:

  • Výroba