Provozní obchodu - Chovatelské potřeby - eshop a kamenná prodejna

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Do našeho rodinného obchodu s chovatelskými potřebami hledáme zodpovědného zaměstnance, který se dokáže postarat o provoz obchodu.

  • O nás:
  • Jsme specializované chovatelské potřeby zejména pro psy. Již přes 3 roky nabízíme kvalitní krmiva a chovatelské potřeby jak online tak v kamenném obchodě na Praze 8.

  • E-shop: http://www.mujmazlik.cz/

Požadujeme

  • SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • Zodpovědnost

  • Hlavní náplň práce:
  • odbavování objednávek z e-shopu
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • prodej v kamenném obchodě

  • Dále je výhodou pokud máte: (zmiňte v průvodním dopise)
  • řidický průkaz
  • předchozí zkušenosti v chovatelských potřebách
  • zkušenosti s chovem mazlíčků
  • kurzy VLP (prodej vyhrazených léčiv)

Nabízíme

  • 15000-20000 Kč/měsíčně
  • Práce na plný úvazek
  • Po 3 měsíční zkušební lhůtě nabízíme smlouvu na dobu neurčitou.
  • Pevná pracovní doba: Pondělí - pátek 9:30-18:00
  • 4 týdny dovolené / rok
  • Vánoční bonusy.

Vytvořeno:

dne 08.11.2016 v 0:00

Místo práce:

Zenklova Praha

Zařazeno v oborech:

  • Obchod a Prodej