Programátor C++, C#, .NET

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • PARTNER 4 JOB s.r.o.
  • hledá pro svého významného klienta – dynamicky se rozvíjející společnost v oblasti průmyslové automatizace, uchazeče na pozici:

  • PROGRAMÁTOR C++, C#, .NET V PROSTŘEDÍ MS VISUAL STUDIO

  • Náplň práce:
  • Spolupráce na projektech v oblasti průmyslové automatizace
  • Implementace vhodného řešení
  • Komunikace se zákazníkem
  • Cestování do zahraničí – implementace projektů u zákazníků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost programovacího jazyka C#
  • Znalost SQL a OPC výhodou
  • Dobrou znalost anglického jazyka
  • Ochota cestovat
  • Samostatnost, analytické schopnosti

Nabízíme

  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Projektové odměny
  • Telefon, notebook
  • 25 dní dovolené, stravenky, cestovní pojištění atd.
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha
  • Pozice vhodná i pro šikovné absolventy
  • Nebudu-li Vás kontaktovat do 14-ti dní od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost uchazečům, kteří lépe splňovali požadavky klienta. Děkuji za pochopení.
  • Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaném životopise a případných dalších osobních materiálů do společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Vytvořeno:

dne 07.11.2016 v 0:00

Místo práce:

Praha

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned / dohodou

Zařazeno v oborech:

  • IS/IT: Software - Vývoj a obsluha aplikací