Fakturantka

Fakturantka

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • PARTNER 4 JOB s.r.o.
  • hledá pro svého významného klienta - obchodní společnost s dlouholetou tradicí, jedničku ve svém oboru, šikovnou, spolehlivou uchazečku na pozici:

  • FAKTURANTKA

  • Náplň práce:
  • Kontrola podkladů k fakturaci
  • Vystavování faktur, jejich evidence
  • Zadávání dat do interního systému
  • Komunikace s dodavateli
  • Komunikace s odděleními v rámci společnosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Pečlivost, spolehlivost
  • Zodpovědnost, samostatnost
  • Znalost systému Navision velkou výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
  • Bydliště Český Brod a okolí

Nabízíme

  • Platové ohodnocení – 20.000Kč nástupní plat
  • Pracovní dobu od 7,30 – 16,00
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Stravenky, zvýhodněný nákup produktů společnosti
  • Nástup možný ihned / dohodou
  • Nebudu-li Vás kontaktovat do 14-ti dní od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost uchazečům, kteří lépe splňovali požadavky klienta. Děkuji za pochopení.
  • Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaném životopise a případných dalších osobních materiálů do společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Vytvořeno:

dne 07.11.2016 v 0:00

Místo práce:

Český Brod

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

prosinec 2016 / leden 2017

Platové podmínky:

20000

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa
  • Ekonomika a podnikové finance