Obchodní zástupce - B2B, komunikace HR řediteli, majiteli

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • PARTNER 4 JOB s.r.o.
  • hledá pro svého významného klienta – úspěšnou společnost v oblasti vzdělávání, školení s ojedinělou nabídkou služeb / produktů pro své klienty, vhodného uchazeče/ku na pozici:

  • OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – B2B

  • Náplň práce:
  • Kompletní péče a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky v daném regionu Praha a střední Čechy
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Příprava nabídek a odborná podpora zákazníkům
  • Prezentace u zákazníka, obchodní jednání – komunikace s personalisty, HR řediteli, majiteli

Požadujeme

  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Zkušenosti na obdobné pozici – prokazatelné obchodní výsledky
  • Orientace na výsledek
  • Zájem o práci
  • Flexibilitu, samostatnost
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Velice dobré platové ohodnocení – u OSVČ 10% z měsíčního obratu (reálný obrat 800.000Kč)
  • Home office
  • Nástup dle dohody / ihned
  • Zaměstnání na HPP nebo IČO, dle způsobu odpovídající benefity a finanční ohodnocení
  • Samostatnost, volnost
  • Zaškolení, podporu kolegyně – extrovert, ve společnosti je 7 le

Vytvořeno:

dne 07.11.2016 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned / dohodou

Zařazeno v oborech:

  • Personalistika a HR
  • Obchod a Prodej
  • Vzdělávání a školství