Senior obchodní manažer - B2B, top společnosti

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • PARTNER 4 JOB s.r.o.
  • hledá pro svého významného klienta – nadnárodní společnost s více jak 20-ti letou působností na českém trhu v oblasti B2B řešení, konzultativní prodej, z důvodu rozšíření uchazeče na pozici:

  • SENIOR OBCHODNÍ MANAŽER – B2B, TOP SPOLEČNOSTI

  • Náplň práce:
  • Kompletní péče a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky v daném regionu – „velké“, TOP společnosti s ročním obratem nad 1 mld Kč
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Zodpovědnost za jednotlivé zakázky – navržení nejvhodnějšího řešení
  • Příprava nabídek a odborná podpora zákazníkům
  • Prezentace u zákazníka, obchodní jednání - s vysoce postavenými manažery
  • Reporting

Požadujeme

  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Zkušenosti na obdobné pozici – prokazatelné obchodní výsledky
  • Komunikativní znalost anglického jazky
  • Orientace na výsledek
  • Zájem o práci
  • Flexibilitu, samostatnost
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Velice dobré platové ohodnocení + bonusy: měsíční/kvartální/roční
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní a životní připojištění, firemní akce…
  • Home office nebo zázemí v moderních kancelářích v Praze
  • Nástup dle dohody / ihned
  • Mobilní telefon, notebook, osobní automobi
  • Nebudu-li Vás kontaktovat do 14-ti dní od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost uchazečům, kteří lépe splňovali požadavky klienta. Děkuji za pochopení.
  • Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaném životopise a případných dalších osobních materiálů do společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Vytvořeno:

dne 07.11.2016 v 0:00

Místo práce:

Hlavní město Praha

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned / dohodou

Zařazeno v oborech:

  • IS/IT: Projekce a konzultace
  • Obchod a Prodej
  • Telekomunikace