Obchodní specialista pro společenské akce / Obchodní manažer

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • PARTNER 4 JOB s.r.o.
  • hledá pro svého významného klienta - společnost s dlouholetou tradicí v oblasti pořádání společenských událostí, uchazeče / uchazečku na pozici

  • OBCHODNÍ SPECIALISTA PRO SPOLEČENSKÉ AKCE / OBCHODNÍ MANAŽER

  • Náplň práce:
  • Zpracování poptávek ze strany klientů v rámci krátkodobých pronájmů (sály, salonky, kongresy, plesy, firemní akce)
  • Komunikace s klienty, zajištění prohlídek
  • Příprava nabídek
  • Koordinace práce podřízené

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – komunikace se zahraniční klientou
  • Pečlivost, spolehlivost
  • Zodpovědnost, samostatnost
  • Příjemnou komunikaci

Nabízíme

  • Platové ohodnocení ve výši cca 25.000 – 35.000Kč (dle zkušeností)
  • Pracovní dobu po - čt 8,30 – 17,00, pá – do 15.00
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Nástup možný ihned / dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha – centrum, přímo u stanice metra

Vytvořeno:

dne 07.11.2016 v 0:00

Místo práce:

centrum

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned / dohodou

Zařazeno v oborech:

  • Kulturní a sportovní služby
  • Obchod a Prodej