Jedinečné prostředí tiskárny,brigáda až 140,-Kč/hod

Jedinečné prostředí tiskárny,brigáda až 140,-Kč/hod

Úvod a popis pracovní náplně

  • Čeká Vás různorodá práce v prostředí, které hýří barvami. Vaší náplní práce budou různé tiskařské práce, na které Vás samozřejmě pečlivě zaučíme.

Požadujeme

  • Budete pracovat v tiskárně, tudíž od Vás očekáváme, že budete pečliví a samostatní. Sami byste určitě nechtěli, aby Vaše nejkrásnější vzpomínky byly rozmazané či vzhůru nohama, i z toho důvodu předpokládáme, že budete mít ostříží zrak a pevnou ruku. A jediné co od Vás opravdu požadujeme, je docházka alespoň na 3 dny v týdnu (a to vždy po sobě jdoucích).

Nabízíme

  • Tak a teď to nejlepší nakonec..tím, že u nás začnete pracovat, rozhodně neprohloupíte. Získáte bezkonkurenční odměnu, která činí až 140 Kč/hod + stravenky. Mnohé z Vás jistě potěší i zálohy, které vyplácíme každý týden. Nástupy probíhají v průběhu října a listopadu, s tím že se končí před vánočními svátky, abyste si je i vy mohli po zásluze užít a nabrat nových sil do nového roku.
  • Kontaktovat nás můžete e-mailem na:stepanka.dvorakova@manpower.cz, odpovědním formulářem, zavolat na: 226254968 nebo se rovnou zastavit v pondělí nebo ve čtvrtek v 10:00 nebo 15:00 hod na adrese Sokolovská 38, Praha.
  • Těšíme se na Vás!

Vytvořeno:

dne 24.09.2016 v 5:10

Místo práce:

Hlavní město Praha

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Brigáda

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • Služby

Odpovědět na inzerát