Pracuj na přitažlivém místě Letiště v Praze

Pracuj na přitažlivém místě Letiště v Praze

Úvod a popis pracovní náplně

  • Určitě to znáš.. zdržení letadla není nic příjemného :/ Když to není kvůli počasí, což nikdo samozřejmě neovlivní... tak díky pracovníkům, kteří nestíhají nakládat kufry cestujícím..což v tomto případě TY už změnit můžeš. Tvou náplní práce by bylo nakládání a vykládání zavazadel, zboží a pak bys jej převážel právě tím motorovým vozíkem do příletové haly letiště. 

Požadujeme

  • Jedná se o letiště, tudíž o prostředí se zvýšenou bezpečností..překvapivě tedy vyžadujeme tvou trestní bezúhonnost. Budeš manipulovat se zavazadly a sám určitě víš, že povolený váhový limit kufru plní každý do posledního kilogramu..tudíž požadujeme dobrý zdravotní stav,aby tě váha kufrů nezlomila.

Nabízíme

  • Za to vše ti nabízíme hvězdnou finanční odměnu. Budeš začínat na pozici manipulačního dělníka, kde tě odměníme 145 kč/hod. Jakmile se zaučíš, pustíme tě k těm motorovým vozíkům a zvětšíme odměnu na 155 Kč/hod. Upozorňuji ale na to, že směny jsou krátkodobějšího charakteru, a to v rozsahu 0,5 - 3,5 hodiny. Směny jde samozřejmě propojovat. Brigáda je proto vhodná pro vysokoškoláky, kteří si chtějí hezky vydělat a pro všechny, kteří jsou flexibilní.

Vytvořeno:

dne 22.09.2016 v 5:10

Místo práce:

Hlavní město Praha

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Brigáda

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • Služby

Odpovědět na inzerát