BRAND MANAGER - spotřební sortiment, non food

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • PARTNER 4 JOB s.r.o.
  • hledá pro svého významného klienta – obchodní společnost s více jak 20 působností na českém trhu v oblasti spotřebního sortimentu - non food, vhodného uchazeče/uchazečku na pozici:

  • BRAND MANAGER - spotřební sortiment, non food

  • Náplň práce:
  • Kompletní odpovědnost za koncepci rozvoje přidělených brandů / značek
  • Uvádění nových produktů na trh
  • Komunikace s dodavateli
  • Podpora prodeje
  • Plánování a realizace marketingových kampaní
  • Sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence
  • Skladové zásoby
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (marketing, obchod, ekonomie)
  • Zkušenosti na obdobné pozici nutností
  • Aktivní znalost anglického jazyka – komunikace se zahraničními dodavateli
  • Analytické myšlení
  • Velmi dobrá znalost MS Office, znalost programu Navision výhodou

Nabízíme

  • Velice dobré platové ohodnocení
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Zaškolení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned / dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha-východ okolí Chodova (bezproblémové autobusové spojení)
  • Další zajímavé pracovní nabídky na: www.partner4job.cz

Vytvořeno:

dne 18.10.2016 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned / dohodou

Zařazeno v oborech:

  • Marketing
  • Obchod a Prodej