Specialista ohýbání kovů

  • Pro našeho klienta, významnou společnost sídlící v okrese Mladá Boleslav, hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista ohýbání kovů.

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ/VŠ technického směru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalosti z oboru ohýbání trubek
  • Zkušenosti z oblasti sváření či robotiky výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Samostatnost, spolehlivost, ochota učit se nové věci

Náplň práce:

  • Příprava procesu ohýbání trubek včetně technické specifikace technologií
  • Podpora týmu procesních technologů a seřizovačů v oblasti technologie ohýbání trubek
  • Příprava kalkulace nákladů na nové výroby a změny výroby s ohledem na náklady technického a technologického zařízen
  • Zodpovědnost za realizaci zahájení výroby nových projektů a změnová řízení
  • Spolupráce na zajištění nabídek a spolupráce při nákupu technického, technologického zařízení, přípravků a náhradních dílů

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • Možnost profesního růstu
  • Rozmanitý systém benefitů (13. Plat, interní a externí vzdělávání, dotované závodní stravování, apod.)

  • V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu petra.bubenickova@adecco.com, tel. +420 724 611 628.

  • Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

  • By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 27.08.2016 v 3:05

Místo práce:

Středočeský kraj

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba