KONTROLOR KVALITY - STROJÍRENSTVÍ

Pro našeho klienta, výrobní zahraniční společnost v okrese Nymburk, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

  • KONTROLOR KVALITY

Požadujeme:

  • · SOU/SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • · praxe na podobné pozici ve strojírenství či automobilovém průmyslu
  • · orientace ve výkresové dokumentaci
  • · zodpovědný přístup ke kvalitě
  • · aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů

Náplň práce:

  • · operativní vstupní kontrola nakupovaných strojírenských dílců dle výkresové dokumentace
  • · měření a kontrola délkových rozměrů, geometrických tvarů, vzájemné polohy prvků a jakosti povrchu
  • · posuzování materiálových vad kovových a nekovových materiálů
  • · pořizování záznamů o kvalitě
  • · spolupráce s technologickým úsekem

Nabízíme:

  • · zázemí prosperující společnosti
  • · motivující platové ohodnocení
  • · možnost flexibilní pracovní doby
  • · širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • · nástup možný ihned

  • V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na petra.vitova@adecco.com, 725 562 671
  • Těšíme se na spolupráci s Vámi.

  • Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
  • Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 19.08.2016 v 3:05

Místo práce:

Středočeský kraj

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba