VEDOUCÍ ÚDRŽBY s NJ

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Pro našeho klienta, výrobní zahraniční společnost v okrese Nymburk, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

  • VEDOUCÍ ÚDRŽBY s NJ

Požadujeme:

  • · SŠ/VŠ vzdělání
  • · praxe na podobné pozici podmínkou
  • · znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
  • · zkušenost s vedením lidí
  • · aktivní přístup k práci, schopnost, řešení problémů, organizační schopnosti

Náplň práce:

  • · správa a údržba movitého a nemovitého majetku
  • · správa odpadového hospodářství
  • · vedení zaměstnanců údržby
  • · realizace projektů nových staveb, rekonstrukcí stávajících objektů
  • · komunikace s dodavateli a servisními firmami
  • · plánování a řízení preventivních a periodických prohlídek, revizí, kontrol
  • · řešení havarijních stavů

Nabízíme:

  • · zázemí prosperující společnosti
  • · motivující platové ohodnocení
  • · možnost flexibilní pracovní doby
  • · širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • · nástup možný ihned

  • V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na petra.vitova@adecco.com, 725 562 671.
  • Těšíme se na spolupráci s Vámi!!!

  • Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
  • Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 13.08.2016 v 3:05

Místo práce:

Středočeský kraj

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba