NÁKUPČÍ s NJ

Máte zkušenosti z oblasti nákupu?

Mluvíte německy?

  • Tak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta, strojírenskou společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

  • NÁKUPČÍ s N J

Požadujeme:

  • · SŠ/VŠ vzdělání
  • · velmi dobrou znalost německého jazyka
  • · praxe na podobné pozici min. 2 roky
  • · aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
  • · uživatelskou znalost MS Office, znalost systému SAP výhodou

Náplň práce:

  • · zodpovědnost za spolupráci s danými dodavateli- zajišťování plynulosti a včasnosti dodávek
  • · objednávání výrobního materiálu
  • · úzká spolupráce s plánováním výroby
  • · jednání o cenách, vyhledávání příležitostí spolupráce s dalšími dodavateli
  • · administrace dat v systému SAP

Nabízíme:

  • · motivující platové ohodnocení, výkonové roční odměny
  • · zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • · možnost zaškolení v mateřské společnosti v Německu
  • · zvyšování kvalifikace, jazykové kurzy
  • · flexibilní pracovní doba

  • V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na petra.vitova@adecco.com, 725 562 671
  • Těšíme se na spolupráci s Vámi.

  • Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
  • Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 05.07.2016 v 3:05

Místo práce:

Středočeský kraj

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Bankovnictví a finanční služby