REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s AJ

Ovládáte velmi dobře anglický jazyk?

Máte zkušenosti ze zákaznického servisu, obchodu nebo logistiky?

  • Pokud ano, tak hledáme právě Vás.

  • REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ s AJ

Očekáváme:

  • · SŠ/VŠ vzdělání
  • · pokročilá znalost anglického jazyka
  • · praxi na obdobné pozici min. 1 rok
  • · zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
  • · znalost práce na PC
  • · řidičský průkaz sk. B
  • · velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • · odolnost vůči vysokému pracovnímu zatížení

Náplň práce:

  • · kompletní péče o přidělené zákazníky
  • · příjem a vyřizování objednávek
  • · fakturace
  • · pravidelná komunikace se zákazníky
  • · kontrola skladových zásob zákazníků
  • · samotné vedení obchodních jednání
  • · tvorba reportů

Nabízíme:

  • · zajímavou práci v perspektivní společnosti a v moderním prostředí
  • · zázemí zahraniční stabilní společnosti
  • · odpovídající finanční ohodnocení
  • · řadu zaměstnaneckých výhod
  • · práce v příjemném kolektivu
  • · nástup možný ihned

  • V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete ihned Váš životopis na petra.vitova@adecco.com; tel: 725 562 671.

  • Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 05.07.2016 v 3:05

Místo práce:

Středočeský kraj

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Obchod a Prodej