Junior / Senior KONSTRUKTÉR

  • Pro významnou nadnárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu a robotiky hledáme vhodné kandidáty na pozici Konstruktéra.

NABÍZÍME:

  • Zajímavé finanční ohodnocení závislé od zkušeností
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce na zajímavých projektech
  • Možnost profesního růstu
  • Stravenky, po prvním roce penzijní připojištění, benefitní systém a další výhody

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Strojní konstrukce přípravků, platforem, případně strojů a zařízení
  • Tvorba technických řešení
  • Tvorba 3D modelů a 2D výkresů
  • Dohled nad výrobou a montáží u klienta

POŽADUJEME:

  • Vysokoškolské vzdělání – strojní, případně SŠ s praxí
  • Znalost 3D konstrukčního software (Inventor, SolidWorks, AutoCAD, …)
  • Anglický jazyk
  • Znalost MS Office
  • Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita a aktivní přístup
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Možnost dopravy na místo pracoviště (Průmyslová zóna Kolín)

Vytvořeno:

dne 24.06.2016 v 3:05

Místo práce:

Středočeský kraj

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Stavebnictví a reality