Výrobní dělník

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Pro významnou mezinárodní společnost z oblasti automobilového průmyslu hledáme kandidáty na pozici operátora výroby, šance pro všechny bez rozdílu věku a vzdělání.

NABÍZÍME:

  • Nástup možný ihned* Nástupní plat až 18 000 Kč* Příspěvek na stravování* Práce vhodná i pro ženy a všechny kandidáty bez věkového omezení* Práce v zajímavém odvětví, výroba dílů pro úspěšné automobilové značky* Částečně dotovaná svozová doprava z okolí - směr Praha, Štětí, Mělník, Neratovice, Benátky nad Jizerou, Milovice, Lysá n. L., Čelákovice, Stará Boleslav, Brandýs

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Montážní práce, výroba elektronických součástek* Manipulace a balení vyrobených dílů* Zodpovědnost za udržování strojů a pracoviště v čistotě* Dodržování všech výrobních postupů* Práce ve směnném provozu (denní / noční směny)

POŽADUJEME:

  • Základní vzdělání* Manuální zručnost* Spolehlivost, zodpovědnost* Týmová spolupráce* Zodpovědný přístup k práci a dodržování pracovní disciplíny
  • MÍSTO PRACOVIŠTĚ:Průmyslová zóna Brandýs nad Labem

Vytvořeno:

dne 23.06.2016 v 3:05

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba