ESD operátor

  • Skladový dělník ESD až 24 000Kč/měsíc
  • nástup IHNED, Jirny
  • Hledáme vhodné kandidáty pro našeho klienta z oblasti logistiky. Pracoviště je ve speciální uzavřené místnosti, která je součástí výrobní haly ve stabilní teplotě 20 °C. Nástupní mzda 20000 Kč + stravenky

NABÍZÍME:

  • základní mzda 20000 + bonusy až 4000 (za docházku a kvalitu odvedené práce). * stravenky v hodnotě 90 Kč za každou odpracovanou směnu * práce na HPP * možnost přestupu do kmenového stavu * práce ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku

NÁPLŇ PRÁCE:

  • manipulace se zbožím * kontrola a porovnávání štítků * práce se scannerem

POŽADUJEME:

  • dobrý zrak
  • pečlivost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci * manuální zručnost * časová flexibilita

MÍSTO PRACOVIŠTĚ:

  • Jirny

Vytvořeno:

dne 21.06.2016 v 3:05

Místo práce:

Středočeský kraj

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Výroba