Senior účetní

Pro úspěšně rostoucí německou společnost, která působí v oblasti textilního návrhářství, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

  • Senior účetní

  • Náplň práce
  • výběr vhodného účetního systému a jeho implementace
  • převedení outsourcovaných účetních procesů do společnosti
  • odpovědnost a správa veškerých účetních operací
  • kontrola cash flow
  • komunikace s úřady a bankami
  • reporting

  • Požadujeme
  • zkušenost z obdobné pozice min. 5 let
  • zkušenosti s implementací nějakého účetního systému velkou výhodou
  • plynulá znalost německého jazyka podmínkou, angličtina výhodou
  • pečlivost. organizovanost
  • vysoké pracovní nasazení

  • Nabízíme
  • možnost podílet se na růstu společnosti
  • práce v kreativním a multikulturním prostředí
  • karierní růst
  • zajímavé platové ohodnocení
  • slevy na produkty společnosti

  • V případě zájmu prosím pošlete Vaše CV v německém nebo anglickém jazyce spolu s Vaší fotografií na lucie.moudrikova@adecco.com

Vytvořeno:

dne 16.06.2016 v 3:05

Místo práce:

Praha

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Bankovnictví a finanční služby