Asistentka jednatele s NJ

Pokud jste osobnost se smyslem pro organizaci a přesnost, baví Vás komunikovat v německém a ideálně i anglickém jazyce a chcete být pravou rukou jednatele společnosti, tak možná hledáme právě Vás. Pro menší německou společnost, která působí v oblasti textilního návrhářství, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:

  • Asistenta jednatele s NJ

Náplň práce:

  • vedení diáře jednatele společnosti
  • příprava podkladů a prezentací k jednání- organizace schůzek, zajištění ubytování a dopravy pro zahraniční cesty- administrativa, reporting- starost o chod kanceláře
  • podpora v oblasti náboru nových zaměstnanců - předvýběr uchazečů, pohovory

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • pokročilou znalost němčiny slovem i písmem, angličtina výhodou
  • zkušenosti na podobné pozici min. 2 roky
  • znalost oblasti controllingu a podnikových financí vítaná
  • analytické myšlení, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • práci v rostoucí kreativní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • slevy na produkty společnosti

  • V případě zájmu prosím pošlete Váš životopis v anglickém nebo německém jazyce spolu s Vaší fotografií na email lucie.moudrikova@adecco.com

Vytvořeno:

dne 16.06.2016 v 3:05

Místo práce:

Praha

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa