Senior úvěrový specialista

Jste odborníkem v oblasti korporátních úvěrů a zároveň máte obchodního ducha? Orientujete se ve finančních ukazatelích a dokážete dobře analyzovat finanční situaci klienta? Pokud jste odpověděli kladně, neváhejte prosím reagovat na tento inzerát. Pro našeho klienta, finanční instituci s dlouholetou působností na našem trhu, hledáme kandidáty na pozici:

  • Senior úvěrový specialista

Náplň práce:

  • Aktivní akviziční činnosti vedoucí k rozšiřování klientského portfolia
  • Vysoce profesionální a kvalitní poradenství novým i stávajícím klientům
  • Intenzivní péče o klienty
  • Komplexní správa jednotlivých případů
  • Odpovědnost za průběh celého případu – úvěrové výbory, komunikace s riskem
  • Monitoring

Všeobecné předpoklady:

  • Akvizice v segmentu Corp-large a SMB
  • Komplexní správa jednotlivých úvěrových případů
  • Celková odpovědnost za přidělené portfolio klientů
  • Vypracování úvěrové dokumentace k jednotlivým úvěrovým případům
  • Odpovědnost za průběh celého úvěrového případu
  • Příprava výstupů potřebných pro jiné útvary
  • Orientace v nemovitostním businessu

Požadujeme:

  • Zkušenosti na obdobné pozici min 3 roky
  • Zkušenost s úvěrovou agendou podmínkou (úvěry kolem 100 mil.)
  • Obchodní zkušenosti
  • Proklientský přístup
  • Proaktivita, týmovost, vysoká míru odolnosti vůči stresu
  • Perfektní znalost práce v MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Aktivní znalost trhu

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Další vzdělávání v oboru
  • Příjemné a reprezentativní pracovní prostředí
  • Vysoce atraktivní bonusový systém
  • Osobní rozvoj a kariérní růst
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Služební vozidlo dle potřeby – služební cesty
  • Nástup: dohodou
  • V případě Vašeho zájmu prosím pošlete Váš životopis na lucie.moudrikova@adecco.com.

Vytvořeno:

dne 16.06.2016 v 3:05

Místo práce:

Česká republika

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

  • Bankovnictví a finanční služby