Passionate Recruiter

Úvod a popis pracovní náplně

  • NÁPLŇ PRÁCE:
  • Oslovování vhodných kandidátů na pozice u klientů• Vyhledávání kandidátů na všech pracovních portálech včetně vybraných zahraničních a sociálních sítích• Úzká spolupráce s hiring manažery klienta• Vedení pohovorů s kandidáty• Agenda zpracování profilů případně testování skills kandidáta• Organizace výběrových řízení• Osobní schůzky s manažery u klienta• V případě vašeho zájmu mentoring pro junior konzultanty• Účast na veletrzích práce a setkáních v daném oboru včetně zahraničních• Akvizice nových obchodních příležitostí není nutná

Požadujeme

  • POŽADUJEME:
  • Zkušenost na pozici Recruitera, Headhuntera 2-3 roky podmínkou• Nadšení pro práci v recruitmentu• Smysl pro humor• Znalost recruitmentu, executive search• Samostatnost a spolehlivost• Výborné komunikativní schopnosti• Velmi dobrá znalost angličtiny

Nabízíme

  • NABÍZÍME:
  • Práci s klienty patřící ke špičce na celém světě
  • Kontakt přímo se zástupci klienta
  • Motivující finanční ohodnocení s největší bonusovou složkou v ČR
  • Práci v malém a velmi přátelském týmu
  • Hezké pracovní prostředí (living office) sloužící i jako show room
  • Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů, teambuildingové aktivity
  • Propracovaný systém vzdělávání, i zajímavé přednášky zahraničních hostů
  • Po zapracování možnost stáže u pobočky Experis UK v Londýně

Vytvořeno:

dne 05.05.2016 v 5:10

Místo práce:

Hlavní město Praha

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

35000

Zařazeno v oborech:

  • Personalistika a HR