ACCOUNTS PAYABLE - nástup ihned

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro významnou mezinárodní společnost, která působí v oblasti zdravotnictví, hledáme kandidáty na pozici Accounts Payable:
  • NÁPLŇ PRÁCE:• zpracovávání přijatých faktur• přiřazování faktur k vytvořeným objednávkám• podílení se na měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrkách ve svěřené oblasti účetnictví• spouštění platebních běhů na pravidelné bázi• pravidelný reporting

Požadujeme

  • POŽADUJEME:• pokročilou znalost anglického (C1)
  • italský či německý jazyk výhodou
  • zkušenost na obdobné pozice (accounts Payable, fakturantka, junior účetní) - ideálně z SSC• uživatelskou znalost MS Office• proaktivitu, spolehlivost a pečlivost

Nabízíme

  • NABÍZÍME:
  • zázemí významného mezinárodního koncernu
  • příležitost k seberealizaci
  • možnost osobního a profesního růstu
  • systém firemního vzdělávání a školení
  • atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, stravenky, 13. plat, sick days, multisportcard, penzijní připojištění)

Vytvořeno:

dne 18.03.2016 v 5:10

Místo práce:

Praha

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa
  • Ekonomika a podnikové finance