Skladový operátor

  • Pro sklad v lokalitě Horní Počernice hledáme schopné a spolehlivé zaměstnance (muže i ženy) na pozici skladníka (97 Kč/hod. + motivační bonusy), kteří mají zájem o práci - nástup možný IHNED.

  • Náplň práce:
  • práce se scannerem,
  • etiketování expedovaných zásilek,
  • práce na vysokozdvižném či paletovém vozíku,
  • práce na balicím stroji,
  • manipulační práce ve skladu.

  • Nabízíme:
  • dlouhodobé pracovní uplatnění,
  • spolupráci na DPČ/ hlavní pracovní poměr,
  • hodinovou mzdu 97 Kč + příplatky za noční či víkendové směny,
  • sezónní bonusy, bonusy za docházku,
  • možnost měsíčního výdělku až 20.000 Kč,
  • zázemí velké mezinárodní společnosti,
  • možnost absolvování řidičských zkoušek na vysokozdvižný vozík,
  • možnost využití podnikové jídelny,
  • možnost ubytování v pěší vzdálenosti od pracoviště,
  • zajištění veškerých pracovních a ochranných pomůcek.

  • Požadujeme:
  • ochotu pracovat na směny Po-Pá – střídání po týdnu (06-14 hod., 14-22 hod., 22-06 hod.)
  • zvýšenou pozornost k plnění BOZP požadavků,
  • manuální zručnost či zkušenost s prací ve skladu výhodou,
  • platný průkaz na VZV výhodou, nikoli podmínkou.
  • spolehlivost, pracovitost, dochvilnost.

  • V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat – stačí zaslat SMS či prozvonit, ozveme se zpět.
  • Simona Hončová
  • Tel.: 702 189 416

Vytvořeno:

dne 09.03.2016 v 5:10

Místo práce:

Středočeský kraj

ihned

Platové podmínky:

80 - 80

Zařazeno v oborech:

  • Výroba