SALES MANAGER - HOTELY

SALES MANAGER - HOTELY

Úvod a popis pracovní náplně

  • Co u nás budete dělat:Vaším hlavním úkolem bude prodávat hotelové služby pro 2 hotely v Praze se zaměřením na korporátní klientelu. Důležité bude zabezpečit vysokou úroveň služeb s důrazem na plnění stanovených cílů (tržeb). Budete se starat o stávající klienty a taky oslovovat nové.Součástí vaší práce bude také vedení juniorních obchodníků a poskytování zpětné vazby a zlepšování jejich výsledků s cílem dosáhnout společně prodejních cílů.

Požadujeme

  • Koho hledáme?Vhodný kandidát by měl mít alespoň 2 roky zkušeností s obchodem v cestovním ruchu. Velmi důležitá je pro nás zkušenost se zaměřením na korporátní klientelu – abyste uměli vyhovět potřebám a specifickým požadavkům korporátní klientely a prodali jim tak správné produkty.Potřebujeme obchodníka tělem i duší, který umí prodávat hotelové služby.Vynikající prodejní dovednosti, proaktivní přístup a poskytování prvotřídních služeb je něco, bez čeho se u nás neobejdete.Plynná angličtina je pro nás nezbytností.

Nabízíme

  • Co od nás dostanete:
  • Nabídneme Vám perspektivní, zajímavou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu. Váš rozvoj je pro nás důležitý, proto máme připraveny rozvojové programy a vzdělávání. U nás nebudete ztrácet čas s čistírnou, ani tím, kde si dáte něco k jídlu – o toto se postaráme. Samozřejmostí jsou zvýhodněné ceny ubytování a dalších služeb v naší síti hotelů v zahraničí. V neposlední řadě Vás za výsledky Vaší práce motivačně odměníme.
  • V případě, že toto je práce, která Vás bude dlouhodobě naplňovat, pošlete mi, prosím, Vaše CV v českém i anglickém jazyce.

Vytvořeno:

dne 29.12.2006 v 0:00

Místo práce:

Hlavní město Praha

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0

Zařazeno v oborech:

  • Nákup
  • Obchod a Prodej

Odpovědět na inzerát