Obchodní konzultant/ka | 60 000 Kč | Home office

Chcete posunout svojí kariéru vpřed? Obchod a komunikace je Vaším koníčkem? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Pro našeho významného partnera hledáme posilu na pozici Obchodní konzultant/ka.

Co Vám nabízíme?

  • Nadstandardní finanční ohodnocení (průměrně 60 000 Kč)
  • 25 dní dovolené
  • MultiSport kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office – po zaškolení je na Vás, odkud budete pracovat
  • Osobní a profesní rozvoj – odborná i jiná školení
  • Přátelský kolektiv až rodinného charakteru
  • Komplexní zaškolení v rámci celého procesu od prvotního kontaktu po předání agendy
  • Možnost práce i na ŽL

Náplň práce:

  • Péče o svěřené portfolio zákazníků (region Praha)
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí – kontakty Vám budou přidělené!
  • Denní komunikace s klienty (telefonická, e-mailová, osobní)
  • Administrativa spojená s agendou

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání – ekonomické zaměření výhodou
  • Zkušenosti s komunikací se zákazníky (call centrum, akvizice atp.)
  • Znalost CRM systému výhodou
  • Schopnost navazování nových kontaktů
  • Zkušenost s B2C obchodem
  • Komunikativnost, profesionalitu, spolehlivost

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 720 987 951. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Vytvořeno:

day 30.01.2023 at 0:00

Místo práce:

Praha 8

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Sending a reply.