Konzultant systémů ERP

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

  • Do svého týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici: KONZULTANTA INTERNÍCH SYSTÉMŮ (vhodné i pro čerstvé absolventy nebo studenty VŠ)

Pracovní náplň pozice:

  • Zajištění provozu, podpory, správy a rozvoje informačních systémů společnosti: ERP, CRM, SFA systému, personálního systému, datových skladů a reportingu, databází (MS SQL, MySQL), integračních rozhraní ve společnosti, identifikace kritických míst, příčin problémů
  • Implementace IT projektů – konzultace rozvojových požadavků jednotlivých oddělení/uživatelů, posouzení jejich proveditelnosti a návratnosti investice, zadávání požadavků externím partnerům
  • Řešení IT požadavků a dotazů uživatelů, poskytování podpory
  • Testování a tvorba dokumentace a návodů
  • Správa service-desku a trouble-ticket systému
  • Analýza, návrh, a testování řešení v oblasti business intelligence - DWH, reporting
  • Analýza firemních procesů a jejich implementace a optimalizace
  • Vystupování jako Data, Excel a CRM guru, školení uživatelů
  • Spolupráce, zadávání úkolů a kontrola externích partnerů společnosti
  • Spolupráce při plánování a řízení rozvoje společnosti v oblasti IT

Očekáváme:

  • Ideálně zkušenosti na podobné pozici (není podmínkou)
  • VŠ vzdělání ( vhodné i pro studenty vyšších ročníků se zájmem o IT)
  • Znalost IT problematiky, perfektní znalost práce s PC
  • Znalost některého ERP a CRM systému je výhodou, detailní znalost MS Excel
  • Analytické myšlení, svědomitost a pečlivost
  • Aktivní a systematický přístup k práci, zodpovědnost, samostatnost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti, schopnost týmové spolupráce
  • Znalost Aj výhodou
  • Znalost PHP a HTML výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou pozici
  • prostor pro vlastní inovaci a nápady

  • nadstandardní platové podmínky
  • práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí a pozicí na trhu
  • přátelský kolektiv, moderní kanceláře

  • benefity : penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky, telefon a notebook i pro soukromé účely, sick days a další

Vytvořeno:

dne 24.06.2017 v 0:00

Místo práce:

Praha

Zařazeno v oborech:

  • IS/IT: Správa systémů a HW